VAROM! summer fest'20
/


birželio 26-28

 

Jogos užsiėmimai, savigynos pamokos, intensyvaus sporto treniruotės, ryto mankšta, šokių mokymai ir žaidimai vaikams ant ežero plūduriuojančiame judesio pantone.

Užsiėmimų programa nuolat papildoma.


 • Karate akademija
  Karate akademija


Savigynos treniruotė (atvira). Karate akademija

Koryu Karatė Jutsu Jissen Ryu nėra jokių taisyklių-naudojami visi kovos veiksmai: smūgiai, spyriai, metimai, užgriebimai, atakos į gyvybiškai svarbius taškus, smaugimas, sąnarių laužimas, ginklų naudojimas ir kt.

Treniruotes veda Koryu Karatė Jutsu Jissen Ryu atstovas (Shibucho) Lietuvai. Vilniaus sporto klubo "Karatė Akademija" vadovas Rytis Bublevičius, spec. tarnybos karininkas. 

 • Karate akademija2
  Karate akademija2


Karatė vaikų turnyras. Karate akademija

Karatė vaikų turnyras 06.30 (iki 12 metų). Orentuotas į vaikučius praktikuojančius kovos menus. Sporto klubo "Karatė Akademija" vaikų pasirodymas, pagal varžybų reglamentą. 

- Konkursas vaikams 06.30 (iki 12 metų), atvira.

- Smūgiavimas į taikinį ranka - 3 x.

- Lankstumo pratimai: špagatas, virvutė, lotoso padėtis, tiltelis.  

 • Arvyda Zumba lr
  Arvyda Zumba lr


Zumba - linksmos treniruotės su šokių ir aerobikos elementais.

Arvyda Rimšaitė

Treniruotes sudaro lengvai atpažįstami šokių žingsneliai ir stiliai – salsa, regetonas, marengue, flamenko, hip hop, pilvo šokio ir daugelis kitų. Zumbos treniruočių metu dirba visi kūno raumenys bei svarbiausias raumuo – širdis. Tai puiki iškrova visam kūnui! Zumba treniruotė - tai tarsi vakarėlis iš kurio nesinori išeiti, o gera nuotaika garantuojama!


 • Joja Ieva
  Joja Ieva


Ieva Belevičiūtė

Yoga with Ieva Viesiems, kas nori užbaigti dieną ramybėje, poilsyje ir atsipalaidavime, kviečiame prisijungti prie jogos praktikos festivalyje.


 • Acro Yoga
  Acro Yoga

 


Acro Yoga.

Tumas Navickas.


 • Art of Living logo
  Art of Living logo


Sąmonės lavinimo technikos 

Ves Naušad Thariani (vyks su vertimu į lietuvių kalbą) 

Sparčiai tobulėjant IT technologijom, neretai susimąstome, kaip tobulinti mūsų sąmonę. Apie sąmonės, proto dėsnius, būdus, kaip pagerinti savo intuiciją, aiškumą kalbės Naushad Thariani, tarptautinės The Art of Living organizacijos lektorius,vedantis streso valdymo, lyderiavimo ir asmeninio efektyvumo seminarus nuo 1997 metų 28-iose pasaulio šalyse. Tik ramioje ir stabilioje būsenoje įmanomas efektyvus ir dinamiškas veiksmas.  Birželio 29 d. šeštadienį 14.00 val.


PASKAITOS  !  ATLIKĖJAI I SPORTO ERDVĖ I HARMONIJA MENAI ir AMATAI ! JOGA ir TRENIRUOTĖS I VAIKŲ AIKŠTELĖ I BILIETAI